Oda a ligarekord, a Warriors otthonában nyert a Houston

Houston Rockets v Golden State Warriors - Game Four GettyImageRank2 SPORT BASKETBALL NBA
OAKLAND, CA - MAY 22: James Harden #13 of the Houston Rockets dunks the ball against Draymond Green #23 of the Golden State Warriors during Game Four of the Western Conference Finals of the 2018 NBA Playoffs at ORACLE Arena on May 22, 2018 in Oakland, California. NOTE TO USER: User expressly acknowledges and agrees that, by downloading and or using this photograph, User is consenting to the terms and conditions of the Getty Images License Agreement. Ezra Shaw/Getty Images/AFP
A Houston Rockets 95-92-re nyert a címvédő Golden State Warriors otthonában az NBA Nyugati főcsoportdöntőjének negyedik, keddi mérkőzésén, így 2-2 a párharc állása.

A Golden State NBA-rekordot jelentő 16 hazai győzelem után kapott ki saját pályáján a rájátszásban.

A meccsen jól kezdett a Warriors, az első negyedet hozták is, de a másodikban nagyon feljavult a Houston, félidőre már 7 ponttal a vendégek vezettek.

Green elrontott zsákolása, itt mi történhetett?

Ha ennyi nem lett volna neki elég egy napra, jött Harden zsákolása, Green brutális faultja közben:

A harmadik negyedet 34-17-re nyerte a Golden State, ezért is érthetetlen, ami a negyedikben történt. Curryék mindössze 12 pontot dobtak az utolsó negyedben, három ponttal tudott nyerni a Rockets, amely így visszavette pályaelőnyét.