Halep győzelmével indult a WTA-világbajnokság

Simona Halep
Szingapúr, 2015. október 29. A román Simona Halep játszik a lengyel Agnieszka Radwanska ellen a szingapúri tenisz WTA-világbajnokság női egyesének nyolcadik fordulójában 2015. október 29-én. Radwanska 7:6, 6:1 arányban győzött. (MTI/EPA/Wallace Woon)
Simona Halep megnyerte a nyitómérkőzést a szingapúri tenisz WTA-világbajnokságon.

A harmadik helyen kiemelt román játékos 1 óra 9 perc alatt két szettben verte meg a hatodikként rangsorolt amerikai Madison Keyst.

Simona Halep Forrás: MTI/EPA/Wallace Woon

A csoport másik meccsén a világranglista-vezető német Angelique Kerber 2 óra 20 percig tartó mérkőzésen győzte le a hetedik helyen kiemelt szlovák Dominika Cibulkovát.

A Fehér csoportba a címvédő lengyel Agnieszka Radwanska, valamint az orosz Szvetlana Kuznyecova, a spanyol Garbine Muguruza és a cseh Karolina Pliskova került. A hétmillió dollár összdíjazású tornán a két csoport első két helyezettje jut az elődöntőbe.