Skócia
Magyarország
15:002024. június 15.
Svájc
Folytatta jó szereplését a Buffalo Sabres együttese, amely az észak-amerikai profi jégkorong-bajnokság (NHL) egyetlen vasárnapi mérkőzésén hosszabbításban verte 4-3-ra a New York Rangerst.

A változatos összecsapáson a vendégek szereztek vezetést, ám a második harmad elején a Rangers gyorsan három gólt rámolt Martin Biron kapujába. Daniel Briere még a második etapban szépített, majd az utolsó harmad egyetlen gólját Jason Pominville jegyezte, döntetlenre mentve a rendes játékidőt.

A hosszabbításban aztán ismét Briere következett, góljával a Buffalo 4-3-ra nyert, s idén továbbra is csupán egy vereség áll neve mellett.

A Szablyásokhoz kapcsolódó hír, hogy a Toronto elleni, szombati meccsen megsérült Makszim Afinogenov várhatóan 10-14 nap múlva térhet vissza ismét a jégre.