Kikapott a német és a brazil fociválogatott is

Germany - Colombia Sports International match National team DFB soccer Horizontal
20 June 2023, North Rhine-Westphalia, Gelsenkirchen: Soccer: Internationals, Germany - Colombia, Veltins Arena. Referee Halil Umut Meler (2nd from left) from Turkey talks to Joshua Kimmich (l) after the penalty whistle. Colombia won 2:0. IMPORTANT NOTE: In accordance with the requirements of the DFL Deutsche Fußball Liga and the DFB Deutscher Fußball-Bund, it is prohibited to use or have used photographs taken in the stadium and/or of the match in the form of sequence pictures and/or video-like photo series. Photo: Bernd Thissen/dpa (Photo by BERND THISSEN / DPA / dpa Picture-Alliance via AFP)
A német labdarúgó-válogatott otthon Kolumbiától 2-0-ra, míg a brazil csapat Lisszabonban a szenegáli együttestől 4-2-re kapott ki barátságos mérkőzésen kedden.

Gelsenkirchenben a vendégek az 54. és a 94. percben találtak be az 1002. nemzetközi összecsapását játszó németek kapujába. Előbb a liverpooli Luis Diaz szerzett gólt, majd Cuadrado büntetőből talált be.

A brazilok a portugál fővárosban fogadták a szenegáliakat, és már a 11. percben vezetéshez jutottak Paqueta révén, azonban gyorsan jött a válasz. A fordulást követően az afrikai gárda három perc alatt duplázott - az egyik találatuk brazil öngól volt -, illetve Mané talált még be. Hiába érkezett ezekre hamar szépítés Marquinhos révén, a ráadásban, Sadio Mane büntetőből eredményes volt