15:002024. június 15.
Svájc

K.rva gyenge: így tüntetnek az újpesti szurkolók a Fradi elleni borzalmas játék és kiütés miatt

CIVIC, Eldar
Budapest, 2022. szeptember 4. Tallo Gadji Celi Carmel Junior (b) újpesti és Adnan Kovacevic (j) ferencvárosi játékos a labdarúgó OTP Bank Liga 7. fordulójában játszott Újpest FC - Ferencvárosi TC mérkőzésen a Szusza Ferenc Stadionban 2022. szeptember 4-én. MTI/Szigetváry Zsolt
A labdarúgó OTP Bank Liga 7. fordulójának záró mérkőzésén a bajnoki címvédő Ferencváros az Újpest otthonában lépett pályára a Szusza Ferenc Stadionban. Sztanyiszlav Csercseszov együttese már az első félidőben eldöntötte a meccset, ezt követően pedig az Újpest-szurkolók a játékosok és a klub belga tulajdonosa ellen kezdtek tüntetni. Az eredmény 0-5.

A Fradi már az első félidő közepén kétgólos előnybe került. A második bekapott gól után az újpesti-szurkolók a "k.rva gyenge" rigmussal elkezdték szidni a játékosokat, majd a klub belga tulajdonosának, Roderick Duchatelet-nek skandálták a "b.zi belga" rigmust.

Ezt követően a Fradi lőtt még két gólt az első félidőben, majd még egyet a másodikban, így az végeredmény 0:6 lett.