Nikolics Nemanja újra betalált a Chicago Fire-ben - videó

Houston Dynamo v Chicago Fire GettyImageRank2 SPORT Soccer Major League Soccer
BRIGEVIEW, IL - MAY 20: Nemanja Nikolic #23 of the Chicago Fire (R) celebrates his goal with teammate Diego Campos #17 against the Houston Dynamo at Toyota Park on May 20, 2018 in Bridgeview, Illinois. The Dynamo defeated the Fire 3-2. Jonathan Daniel/Getty Images/AFP
Nikolics Nemanja büntetőből volt eredményes csapata, a Chicago Fire Vancouver Whitecaps elleni bajnoki mérkőzésén.

Az észak-amerikai profi fociliga, azaz az MLS 6. fordulójában az előző öt mérkőzéséből csak egyet megnyerő Chicago Fire a nyugati csoportban nyeretlen Vancouvert fogadta. A gól nélküli első félidőt követően némi meglepetésre a vendégek szerezték meg a vezetést a perui Yordy Reyna góljával, miután a hazaiak kapusa, a dán David Ousted óriásit hibázott korábbi csapata ellen.

Amire csak a 84. percben tudtak válaszolni a hazaiak, amikor Nikolics Nemanja értékesített egy büntetőt.

A magyar válogatott számára döcögősen indult a szezon, nem jöttek a gólok, és volt, hogy pályára sem léphetett, az utóbbi két bajnokin azonban egyaránt eredményes volt, góljai ráadásul egy-egy pontot jelentettek a Toronto és most, a Vancouver ellen is.