Magyar bronzérem a torna Európa-bajnokság csapatversenyében

European Men's Artistic Gymnastics Championships​​​​​​​ European Men's Artistic Gymnastics Championships​​​​​â
MERSIN, TURKEY - DECEMBER 12: Medalists on the stage senior category teams' finals of 2020 European Men's Artistic Gymnastics Championship at Gymnastics Hall in Mersin, Turkey on December 12, 2020. Serkan Avci / Anadolu Agency
A Bátori Szabolcs, Kiss Balázs, Mészáros Krisztofer, Tomcsányi Benedek, Vecsernyés Dávid összeállítású magyar válogatott bronzérmet nyert a törökországi Mersinben zajló férfi torna Európa-bajnokság szombati csapatversenyében.

A sportág kontinensviadalának történetében ez az első magyar érem a csapatversenyben. Az első helyen az ukránok, a másodikon pedig a házigazda törökök végeztek.

A juniorok között szerdán a Balázs Krisztián, Kovács Márton, Dobrovitz Ádám, Závory Szilárd, Molnár Botond összeállítású magyar válogatott ezüstérmes lett a csapatversenyben, pénteken pedig Balázs Krisztián bronzérmet nyert egyéni összetettben.