Horváth Attila első mérkőzésén a Ferencváros férfi kézilabdacsapata megszerezte második győzelmét az NB I-ben, miután a zöld-fehér csapat 23-21-re verte a Ceglédet szombaton.

Az első perctől kezdve vezetett a Cegléd, de a korábbiaknál jóval bátrabb támadójáték azt eredményezte, hogy a 24. percben átvette a vezetést (8-7) a Ferencváros. Pordán pedig 14 másodperccel a vége előtt megszerezte a vezetést is – derül ki a fradi.hu beszámolójából.

Horváth Attila győzelemmel debütált Forrás: SMIC/Micheller Szilvia

A második félidőre a ceglédiek egyre jobban elbizonytalanodtak, 15 perccel a vége előtt pedig már négy volt közte (17-13).

Végül fantasztikus hajrában 23-21-es győzelmet aratott a Fradi, megszerezve idei második sikerét.

A két nagyágyú mögött a tabella harmadik helyén álló Balatonfüred meglepetésre kikapott a Budakalász otthonában.