Nem volt jó napjuk a Franciaországban légióskodó magyar kosarasoknak. Mind Dávid Kornél, mind Gulyás Róbert csapata vereséget szenvedett az európai kupafordulóban.

Dávid együttese, a Strasbourg (Saporta-kupa) otthonában kapott ki 84-76-ra az olasz Snaidero Udinétől. Kornél mindössze 13 percet játszott, ötből egy dobása volt jó, 2-2 pont és lepattanó, 1-1 gólpassz és eladott labda volt a produktuma.

Gulyásék - az Elan Chalon (Korac-kupa) - Belgiumban vendégszerepeltek, és 68-67-re maradtak alul a Telindas Mons-Hainauval szemben. A magyar válogatott 213 centis centere 25 perc alatt 13 pontot, 12 lepattanót és 1 blokkot hozott össze, tehát jól játszott, mezőnyből kilencből öt, büntetőből hatból három volt a mutatója.