Élő sportközvetítések a tévében február 16-án, szombaton:
M4 Sport
13.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVSC-FTC
15.45: Labdarúgás, szlovák bajnokság, Dunaszerdahely-Slovan Bratislava
19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MTK Budapest-MOL Vidi FC
Duna World
17.05: Kosárlabda, férfi Magyar Kupa, döntő, Győr
Sport 1
15.00: Tenisz, ATP-torna, Rotterdam
17.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Vardar Szkopje-Telekom Veszprém
19.45: Kézilabda, férfi EHF Kupa, csoportkör, Saint-Raphael - La Rioja
Sport 2
13.00: Labdarúgás, német bajnokság 2., Heidenheim-Hamburg
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, VfB Stuttgart-RB Leipzig
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha BSC-Werder Bremen
21.30: Labdarúgás, portugál bajnokság, Porto-Setubal
Eurosport 1
10.45 és 14.15: Alpesi sí, világbajnokság, női műlesiklás, Are
12.15: Sífutás, világkupa, Cogne
15.45: Síugrás, világkupa, Willingen
17.45 és 21.45: Sílövészet, világkupa, Soldier Hollow
19.00 és 23.00: Autósport, Formula-E, Mexico City
Eurosport 2
11.15: Síakrobatika, világkupa, Feldberg
13.45 és 19.45: Sznúker, Welsh Open, Cardiff
Digisport 1
16.00: Tenisz, WTA-torna, Doha
18.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-Parma
20.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-AC Milan
Digisport 2
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Amiens
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Nantes
Digisport 3
16.55: Labdarúgás, török bajnokság, Fenerbache-Konyaspor
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Angers-Nice
Spíler1 TV
21.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Pittsburgh Penguins-Calgary Flames
Spíler2 TV
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Rayo Vallecano-Atlético Madrid
28.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Leganés
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Valladolid
Tabella
Helyezés | Csapat | LM | GY | V | D | Gól | GK | Pont | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Real Madrid | 27 | 20 | 1 | 6 | 56-18 | 38 | 66 | D GY D GY D |
2. | Girona | 27 | 18 | 4 | 5 | 57-33 | 24 | 59 | D V V GY V |
3. | Barcelona | 27 | 17 | 3 | 7 | 56-34 | 22 | 58 | GY D GY GY D |
4. | Atletico Madrid | 27 | 17 | 6 | 4 | 54-29 | 25 | 55 | D V GY D GY |
5. | Athletic Bilbao | 27 | 14 | 5 | 8 | 46-26 | 20 | 50 | GY D GY V D |
6. | Real Betis | 27 | 10 | 5 | 12 | 32-28 | 4 | 42 | D GY D GY V |
7. | Real Sociedad | 27 | 10 | 7 | 10 | 37-29 | 8 | 40 | D V GY V V |
8. | Valencia | 26 | 10 | 9 | 7 | 31-31 | 0 | 37 | V GY V D D |
9. | Las Palmas | 27 | 10 | 10 | 7 | 29-29 | 0 | 37 | D GY V D D |
10. | Osasuna | 27 | 10 | 11 | 6 | 31-37 | -6 | 36 | V GY GY D GY |