Társoldalunk:

Nem is baj, hogy elromlik az idő, annyi néznivaló lesz a tévében

2018.09.22. 08:11

Teljesen mindegy, hogy focidrukker, kosárlabdaőrült, teniszkedvelő vagy autósport szerelmes a tévénéző, ma biztosan talál kedvére való programot a tévében. És akkor a kézilabdát, az ökölvívást és a cselgáncsot még nem is említettük.

Élő sportkövzetítések a tévében szeptember 22-én, szombaton:

M4 Sport
11.45: Labdarúgás, Magyar Kupa, Nyírbátor-Nyíregyháza
14.00: Cselgáncs, vb, Baku, női 57 kg és férfi 73 kg
14.45: Labdarúgás, Magyar Kupa, Szegedi Vasutas-Ferencváros
19.00: Kosárlabda, női vb, Egyesült Államok-Szenegál

Sport 1
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Hoffenheim-Borussia Dortmund
17.45: Kézilabda, férfi BL, Barcelona-Telekom Veszprém
22.00: Labdarúgás, portugál bajnokság, Setúbal-FC Porto

Sport 2
13.00: Tenisz, ATP-torna, Szentpétervár
15.00: Kézilabda, férfi BL, Csehovszkije Medvegyi-Sporting
17.30: Autósport, TCR, Monza, 1. futam
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke 04-Bayern München
20.30: Ökölvívás, profi gála, Anthony Joshua-Alekszandr Povetkin, London

Eurosport 1
12.00: Kajak-kenu, sprint szuperkupa, Barnaul
15.30: Kerékpár, Eurométropole
18.15: Asztalitenisz, Európa-bajnokság, Alicante
23.00: Labdarúgás, MLS, New York Red Bulls-Toronto FC

A TCR Európa-kupa sorozata, benne a M1RA-s Nagy Dániellel Monzába érkezik (a kép Spaban készült)Forrás: M1RA

Eurosport 2
15.00: Síugrás, nyári GP, Rasnov
20.15: Asztalitenisz, Európa-bajnokság, Alicante

Digisport 1
9.00: Tenisz, WTA-torna, Kanton
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Parma-Cagliari
17.15: Jégkorong, osztrák bajnokság, Fehérvár AV 19-Innsbruck
20.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Internazionale

Digisport 2
14.40: Autósport, EuroFormula Open, Monza, 1. futam
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-SPAL
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier-Nice

Digisport 3
15.40: Autósport, GT Open, Monza, 1. futam
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Nantes
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Angers-Toulouse

Anthony Joshua (balra) újra ringbe lép, most nem Vlagyimir Klicsko, hanem Alekszandr Povetkin ellen, a Sport2 közvetíti a gálátForrás: AFP/Ben Stansall

Spíler1 TV
8.55, 9.50 és 10.50: Motorsport, gyorsasági vb, Aragón Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, 3. szabadedzés
13.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Fulham-Watford
16.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Wolverhamtpon Wanderers
18.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham Hotspur-Brighton

Spíler2 TV
12.35 és 15.05: Motorsport, gyorsasági vb, Aragón Nagydíj, Moto3 és Moto2, időmérő edzés
13.30, 14.10 és 14.35: Motorsport, gyorsasági vb, Aragón Nagydíj, MotoGP, 4. szabadedzés és időmérő edzések
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Real Valladolid
18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Atlético Madrid
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Espanyol