A Dunaújvárosi Acélbikák csapata hosszabbításos mérkőzésen 4-3-ra kikapott pénteken a Dunarea Galati vendégeként a jégkorong MOL Ligában. A címvédő DVTK ugyancsak hosszabbítás után nyert, a MAC viszont a rendes játékidőben tette ugyanezt, így átvette a vezetést a tabellán.

Mivel a MAC Budapest rendes játékidőben, 4-3-ra legyőzte a HK Beogradot, így az élre állt a tabellán.

Az Acélbikák 2-1-re és 3-2-re is vezetett a román bajnok otthonában, azonban a rendes játékidő mégis 3-3-mal ért véget. A hosszabbításban pedig három perc elteltével a tavaly még Dunaújvárosban játszó amerikai Phil Bushbacher megszerezte második találatát, egyben a győztes gólt.

HK Beograd (szerb)-MAC Budapest 3-4 (1-0, 0-2, 2-2)
Dunarea Galati (román)-Dunaújvárosi Acélbikák 4-3 (1-2, 1-1, 1-0, 1-0) - hosszabbítás utánDVTK Jegesmedvék-FTC 3-2 (0-1, 2-0, 0-1, 1-0) - hosszabbítás után
UTE-Debrecen 3-5 (0-3, 1-0, 2-2)