A Real ellen bénázott, most álomgólt lőtt az Ajax csatára - videó

fbl Horizontal
Hakim Ziyech, Kasper Dolberg and Frenkie de Jong of Ajax celebrate the 2-0 during the Dutch Eredivisie football match between Ajax Amsterdam and Feyenoord Rotterdam, in Amsterdam, on October 28, 2018. (Photo by Stanley GONTHA / ANP / AFP) / Netherlands OUT
A holland labdarúgó-bajnokság 22. fordulójában az éllovas Ajax Amsterdam hazai pályán 5-0-ra kiütötte a NAC Bredát. A találkozón csodaszép gólt lőtt Kasper Dolberg, aki a szünetben állt be, és az 53. percben álomszép sarkazással feledtette a Real Madrid ellen nyújtott produkcióját.

A 21 éves dán szupertehetség a Real Madrid elleni múlt heti BL-nyolcaddöntőben is csereként lépett pályára, és egymaga eldönthette volna a meccset. A 74. percben egy tökéletes kiugratás után került ziccerbe, de 12 méterről akkora gólt akart lőni, hogy szinte kirúgta a labdát a Johan Cruijff Arenából. A 93. percben – már madridi vezetésnél – ismét ziccerbe került, de a kifutó Thibaut Courtois-ba lőtte a labdát.