A házigazda Debrecen a hosszabbításban, szögletből szerzett góllal 2-1-re győzött hazai pályán a Paksi FC ellen a labdarúgó OTP Bank Liga szombati, 11. fordulójában.

A félidő közepén egy szögletet követően szerzett vezetést a DVSC Pákovics Bence találatával, majd a Paks a csereként beállt Simon András góljával egyenlítettek. Ám mikor már mindenki azt hitte, hogy 1-1-es döntetlennel zárul a mérkőzés, akkor fantasztikus jelentnek lehettek szemtanúi a debreceni szurkolók.

Szögletből szerzett góllal nyert a Debrecen Forrás: dvsc

Bódi Ádám a 93. percben szögletből a bal felső sarokba csavarta a labdát,

így a Debrecen otthont tartotta a három pontot.

A Haladás ziccerei kimaradtak, a Vidi viszont kihasználta Király hibáját

A magyar élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (OTP Bank Liga) 11. fordulójának szombat délutáni mérkőzésein a MOL Vidi idegenben verte 2-0-ra a sereghajtó Haladást, nem bírt egymással az MTK és a Honvéd a fővárosi focirangadón (1-1), az Újpest hiába volt hátrányban, végül 2-1-re nyert Diósgyőrben, a Mezőkövesd Kisvárdán aratott siker (1-2), míg a Debrecen-Paks összecsapás az utolsó pillanatokban dőlt el a hazai együttes javára (2-1).