Nikolic gólt lőtt, a Chicago azonban újra kikapott

Houston Dynamo v Chicago Fire GettyImageRank2 SPORT Soccer Major League Soccer
BRIGEVIEW, IL - MAY 20: Nemanja Nikolic #23 of the Chicago Fire (R) celebrates his goal with teammate Diego Campos #17 against the Houston Dynamo at Toyota Park on May 20, 2018 in Bridgeview, Illinois. The Dynamo defeated the Fire 3-2. Jonathan Daniel/Getty Images/AFP
Nemanja Nikolic sorozatban negyedik meccsén volt eredményes a Chicago színeiben, a pontszerzéshez azonban ez is kevésnek bizonyult, a Toronto 2-1-re legyőzte a Fire-t.

A magyar támadó végigjátszotta csapata legutóbbi bajnokiját és a 62. percben 1-0-s hátrányban egyenlített egy szabadrúgást követően. Nem sokkal később azonban a Toronto újra megszerezte a vezetést, amit már a lefújásig megőrzött.

Németh Krisztiánnak sem hozott szerencsét a forduló, a New England Revolution 2-0-ra kapott ki a New York Red Bulls vendégeként. A magyar játékos a 79. percben lépett pályára.