Győztes bombagól a 92. percben - videó

Columbus Crew v Atlanta United FC - Eastern Conference Knockout Round GettyImageRank1 SPORT Soccer Major League Soccer topics topix bestof toppics toppix
ATLANTA, GA - OCTOBER 26: Adam Jahn #12 of Columbus Crew reacts with goalkeeper Zack Steffen #23 after converting a penalty kick to give the Crew a win over the Atlanta United 3-1 on penalties during the Eastern Conference knockout round at Mercedes-Benz Stadium on October 26, 2017 in Atlanta, Georgia. Kevin C. Cox/Getty Images/AFP
Magyar szempontból nem alakult jól az amerikai labdarúgó-bajnokság legutóbbi játéknapja, a Columbus Crew azonban emlékezetes győzelmet aratott, méghozzá a hosszabbításban szerzett, bődületesen nagy gólnak köszönhetően.

Az Olando City volt a Columbus ellenfele és 2-2-es állásnál, már javában tartott a 3 perces hosszabbítás a rendes játékidő végén. A 92. minutumban a hazaiak játékosa, Wil Trapp gondolt egy merészet, és lövésre vállalkozott, mintegy 35 méterről. Ez lett belőle: