Ugyanabban a percben, 2018. április 14-én, szombaton 17:34-kor talált a kapuba az NB I-es Puskás Akadémia védője, Hegedűs János és édesapja, a Pest megyei másodosztályú Törökbálint ötvenéves játékosa - írja a Bors Online.

Szombaton 17 óra 34 perckor Felcsút és Törökbálint is Hegedűs János-gólt ünnepelt. A Puskás Akadémia huszonegy éves védője a Honvéd elleni bajnokin (1-1) szerzett vezetést, miközben édesapja a Tököl II. elleni megyei meccsen rúgta meg csapata negyedik gólját.

– mesélte a Borsnak ifjabb Hegedűs, aki egy szöglet után fejjel szerezte meg második NB I-es gólját.

"Kaptam egy pontos indítást, kiléptem a védők között, eltoltam a kapus mellett a labdát, és a hálóba lőttem.

A gólöröm után kiabált be a feleségem, hogy a fiunk is pont akkor szerzett gólt" - ezt már az 1977 óta focizó idősebb Hegedűs mondta a lapnak.