Méghogy Nikolics nem lő fontos gólokat?

Nemanja Nikolic, Nikolics Nemanja, Legia, foci
Legia's Nemanja Nikolic (R) vies for the ball with Midtjylland's Erik Sviatchenko during the UEFA Europa League football match Legia Warszawa v FC Midtjylland in Warsaw, Poland on November 26, 2015. AFP PHOTO / PIOTR NOWAK
A lengyel bajnok Legia Warszawa a magyar válogatott Nikolics Nemanja győztes találatával idegenben szerzett előnyt a szlovák Trencín ellen a labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtező 3. fordulós párharcának első mérkőzésén, szerdán.

Bajnokok Ligája-selejtező:
3. forduló, 1. mérkőzések (az UEFA honlapja alapján)
Trencín (szlovák)-Legia Warszawa (lengyel) 0-1 (0-0)
gól: Nikolics 69.
Fenerbahce (török)-AS Monaco (francia) 2-1 (1-1)
gól: Emenike 39., 61. ill. Falcao 42
Olimpiakosz (görög) - Hapoel Beer-Seva (izraeli) 0-0
Rosenborg (norvég)-APOEL (ciprusi) 2-1 (2-0)
gól: Gytkjaer 23., Skjelvik 46. ill. Efrem 67.
Astra Giurgiu (román)-FC Köbenhavn (dán) 1-1 (1-0)
gól: Teixeira 7. ill. Delaney 64.
Asztana (kazah)-Celtic (skót) 1-1 (1-0)
gól: Logvinenko 19. ill. Griffiths 78.

Nikolics Nemanját, aki egész évben remekül játszva lett a lengyel bajnokság gólkirálya, egy egykori lengyel játékos kritizálta egy sort a szezon végén. Több más mellett azt mondta, a magyar válogatott csatára a fontos meccseken nem tud gólt lőni. Erre cáfolt most rá Nikolics, aki góljával igen közel hozta a Legiához a csoportkör előtti utolsó selejtezőkört.

Nikolics jól kezdi a szezont Forrás: AFP/Piotr Nowak

kedden játszották:
FK Rosztov (orosz)-Anderlecht (belga) 2-2 (1-1) Ajax Amsterdam (holland)-PAOK (görög) 1-1 (0-1) Sahtar Donyeck (ukrán)-Young Boys (svájci) 2-0 (1-0) Dinamo Zagreb (horvát)-Dinamo Tbiliszi (grúz) 2-0 (2-0) BATE Boriszov (fehérorosz)-Dundalk (ír) 1-0 (0-0) Ludogorec (bolgár)-Crvena zvezda (szerb) 2-2 (1-0) Sparta Praha (cseh)-Steaua Bucuresti (román) 1-1 (1-0) Partizani (albán)-Red Bull Salzburg (osztrák) 0-1 (0-0) Viktoria Plzen (cseh)-Qarabag (azeri) 0-0

A visszavágókat jövő héten kedden és szerdán, a negyedik kör sorsolását pedig pénteken rendezik. A harmadik forduló győztesei