Csúnya meccset játszott Dzsudzsák Balázs csapata, az al-Wahda az al-Dzsazíra otthonában. Piros lapnál többet csak gólokból kaptak.

Borzasztóan kezdett az al-Wahda, Rased Ali kapust ugyanis már a 4. percben kiállították, az al-Dzsazíra pedig tíz perccel később pedig már 10-ra vezettek a hazaiak. Az al-Wahda három perccel később Dzsudzsák 40 méteres gólpasszából egyenlített, ettől fogva azonban, mintha elátkozták volna a csapatát.

A 21. percben kaptak még egy gólt, majd a 41. percben még egy piros lapot, hogy a játékrész hosszabbításában a harmadikat is berámolja az al-Dzsazíra. Aztán jóformán el sem kezdődött a második félidő, amikor a játékvezető második sárga lappal leküldte Dzsudzsák Balázst, a hazaiak pedig a végén rúgtak még kettőt, így lett a vége 1-5 az al-Wahda szempontjából.

Az al-Wahda szurkolóit nem zavarta a súlyos vereség:

Győzelmével a hazai csapat megerősítette vezető pozícióját a tabellán (14 mérkőzés után 35 pontjuk van), míg az al-Wahda 15 mérkőzésen szerzett 24 ponttal az ötödik helyen áll.