Nem tudott nyerni az olasz bajnokság zárófordulójában a Juventus: Veronában játszott 2-2-t a helyi Hellasszal. Pedig kétszer is vezetett volna, és lehetett volna 3-1 a 88. percben.

Serie A, 38. forduló:
Hellas Verona-Juventus 2-2
gól: Toni (48.), Gómez Taleb (93.), illetve Pereyra (42.), Llorente (57.)
piros lap: Simone Pepe (92.)

Nem tudott győzelemmel hangolni a június hatodiki BL-döntőre a Juventus. Massimiliano Allegri együttese szép góllal szerzett vezetést a szünet előtt...

...de fordulás után Luci Toni gyorsan egyenlített. Llorente ismét visszavette az előnyt, Carlos Tévez pedig eldönthette volna a meccset a 88. percben, ám kihagyta a 11-est. Végül Gómez Taleb büntetett: a 93. percben egyenlített.

A Juve ettől függetlenül persze simán nyerte a bajnokságot, míg a Hellas 13. lett, hacsak nem nyer vasárnap a Chievo a Fiorentina otthonában.