Párizsban oktattak Neymarék

Neymar, Firmino, brazil
AUSTRIA, Vienna : Brazil's forward Neymar (L) and Brazil's midfielder Firmino celebrates scoring during a friendly football match Austria vs Brazil at the Ernst Happel Stadium in Vienna on November 18, 2014. AFP PHOTO / CHRISTIAN BRUNA
Párzsban, a Stade de France-ban is kikapott a hazai válogatott Brazíliától barátságos meccsen. Negyven percig azért örülhetett.

Az 1998-as vb-döntő (3-0 a franciáknak) visszavágójának is beharangozott barátságos meccsen a hazaiak egy Real-játékos góljával vezetést szereztek - ám nem a csatár Karim Benzema, hanem a középső védő Raphael Varane talált be.

Túl sokáig nem örülhetett a gólnak Didier Deschamps csapata: Oscar még az első félidőben egyenlített, majd szünet után Neymar és Luiz Gustavo is betalált, mindkettőjüknek Willian adta a gólpasszt (1-3).

Oscar egyenlít:

Neymar fordít:

Gustavo bólint:

Több mint húsz perc még hátra volt, de érdemi változás már nem történt, Dunga a végjátékban Neymar kivételével mindenkit lecserélt, akinek köze volt a gólokhoz.