Tornagyőzelemmel hangolt az Eb-re a magyar férfi pólóválogatott

Vízilabda válogatott Märcz Tamás Edzést tart a Magyar Vízilabda Válogatott a Császár–Komjádi Sportuszodában
Edzést tart a Magyar Vízilabda Válogatott a Császár–Komjádi Sportuszodában
Megnyerte a budapesti Benu Kupát az Európa-bajnokságra készülő magyar férfi vízilabda-válogatott, miután a szombati zárómérkőzésen 8-8 után ötméteresekkel 4-3-ra legyőzte az ausztrál csapatot.

A találkozón háromszor eredményes Kovács Gergő értékesítette a győztes ötméterest.
A margitszigeti Hajós Alfréd Sportuszodában rendezett viadal volt az utolsó felkészülési állomás az egy hét múlva rajtoló barcelonai Eb előtt.
A jövő szombaton kezdődő kontinensviadal csoportkörében Georgia, Németország és Olaszország lesz Märcz Tamás szövetségi kapitány válogatottjának riválisa. A magyarok először július 16-án szállnak medencébe.

Märcz Tamás csapata tornagyőztesként utazik a barcelonai Európa-bajnokságra Fotó: Polyák Attila - Origo