Az Eger egy góllal nyert hazai medencében az OSC ellen, a férfi vízilabda ob I 14. fordulójában csütörtökön, így veretlenül zárta az alapszakaszt, míg a címvédő Szolnok elveszítette veretlenségét, miután otthon két góllal kikapott az FTC-től.

A középszakaszban a két csoport 1-4. helyezettjei a felső-, 5-8. helyezettjei pedig az alsóházban szerepelnek. Az együttesek az alapszakasz mérkőzésein szerzett összes pontjukat magukkal viszik, a lőtt és kapott gólokat viszont törlik.

A középszakaszban nyolc fordulót rendeznek, a végeredmény alapján következhet majd a bajnoki rájátszás, amelyben a legjobb négy folytatja az érmekért. A középszakasz legjobbja a negyedikkel, a második a harmadikkal játszik.

E.ON férfi ob I, alapszakasz, 14. (utolsó) forduló:
B csoport:
ZF-Eger - A-Híd OSC-Újbuda 8-7 (1-2, 3-2, 2-1, 2-2)

8. ContiTech Szeged-Diapolo 14 - - 14 60-197 0

A Ferencváros férfi vízilabdacsapata 13-11-re nyert a bajnoki címvédő Szolnok vendégeként Forrás: Bekefi Andras, Hungary - andras@bekefi.hu/Rew Photography&Design, fradi.hu