NHL: Újra ligaelső a Golden Knights

Vegas Golden Knights
SUNRISE, FL - JANUARY 19: Teammates congratulate James Neal #18 of the Vegas Golden Knights after he scored a third period goal to tie the game against the Florida Panthers at the BB&T Center on January 19, 2018 in Sunrise, Florida. The Panthers defeated the Vegas Golden Knights 4-3 in overtime. Joel Auerbach/Getty Images/AFP
Idegenbeli győzelmével már a Vegas Golden Knights a ligaelső az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL), amelynek legutóbbi játéknapján az újonc a Carolina Hurricanes vendégeként nyert négy góllal.

A Golden Knights a 13. percben már 3–0-ra vezetett, Colin Miller három ponttal – egy gól és két gólpassz – járult hozzá a sikerhez. A Carolina Hurricanes sorozatban negyedik hazai találkozóján maradt nyeretlen.

Idegenben győzött a Golden Knights Forrás: AFP/2018 Getty Images/Joel Auerbach

A Vegas 46 mérkőzésen 66 pontot gyűjtött, eggyel többet, mint az eddigi első helyezett Tampa Bay Lightning, amely legutóbbi három találkozóját elveszítette.

Carolina Hurricanes–Vegas Golden Knights 1–5
Washington Capitals–Philadelphia Flyers 1–2 – hosszabbítás után
Winnipeg Jets–Vancouver Canucks 1–0
Anaheim Ducks–San Jose Sharks 2–6
Los Angeles Kings–New York Rangers 4–2