Az oroszok kiröhögték az amerikaiak új, megdöbbentő tervét

Vágólapra másolva!
Az Egyesült Államok haditengerészete egy drag queen segítségével toboroztat a közösségi médiában.
Vágólapra másolva!

Joshua Kelley egy nembináris őrmester, művésznevén Harpy Daniels novemberben jelentette be a TikTok-on, hogy ő lesz a haditengerészet első "digitális nagykövete".

– mondta egy katonai szóvivő a Daily Callernek.

A szóvivő szerint a digitális nagykövetek egyike sem kapott fizetést, és nem is készítettek promóciós vagy toborzó anyagokat a drag queen-ekkel.

A haditengerészet digitális nagyköveti programja 2022 októberétől 2023 márciusáig tartott, és a tisztviselők most azon dolgoznak, hogy felmérjék a hatékonyságát.

A hatóságok szerint azonban a haditengerészet még mindig 8000 fővel marad el az idei toborzási céljától.

A kampány a Bud Light és a transzsztár Dylan Mulvaney közötti partnerségre emlékeztet, amelyet azonnali botrány követett, milliárdokba került és a márka eladásainak zuhanását okozta.

Az amerikai fegyveres erők "woke-ifikációs" kísérlete növekvő tendenciát mutat és számos toborzási hirdetésben szélsőbaloldali koncepciókat ábrázolnak.

Ebben a videóban - például - a Haditengerészeti Tengeralattjáró Hadviselési Központ két mérnöke a névmások használatát magyarázza, kitérve a nemsemleges nyelvezetre és arra, hogyan lehet egy katona "jó szövetséges" az LMBTQ-közösséggel szemben.

A biztonság kedvéért ne feledkezzünk meg a CIA közelmúltbeli toborzási reklámjainak woke és nárcisztikus üzeneteiről sem:

A haditengerészet azt állítja, hogy a DEI (sokszínűség, egyenlőség és befogadás) kezdeményezések nem ártanak a toborzásnak, mégis a katonai szolgálat iránti érdeklődés továbbra is zuhanórepülésben van.

Ennek egyik oka, hogy a katonai szolgálatra jelentkezők többsége mindig is politikailag konzervatív vagy független volt, ma a katonáknak

mindössze 29%-a vallotta magát demokratának.

A másik oka az lehet az alacsony jelentkező számnak, hogy a Z generáció több mint 42%-ánál diagnosztizáltak már legalább egy mentális betegséget. Sok vállalkozás nagyobb valószínűséggel utasítja el az olyan álláskeresők jelentkezését, akik az önéletrajzukban preferált névmást használnak.

Ezek az emberek általában sokkal több gondot okoznak, mint amennyit termelnek.

Az egyetlen megoldás egy woke-hadsereg számára az lenne, ha drasztikusan csökkentenék a normákat és az alapkiképzést nappali ellátó intézménnyé alakítanák. Azonban ez felveti a "szándékos önszabotázs" kérdését.